آموزش مجازی و خصوصی، راهبرد ما در دوران کرونا

آموزش مجازی و خصوصی راهبرد ما در دوران کرونا

C++

فهرست مطالب

زبان برنامه نویسی c++ چیست؟

++C یکی از پایه های مهم برنامه نویسی است. تمام نرم افزارهایی که به صورت روزمره در ویندوز با آنها کار می کنیم توسط زبان برنامه نویسی C و ++C نوشته شده اند. در زبان برنامه نویسی علم وسیعی از علوم کامپیوتر استفاده می شود و مفاهیم شی گرایی، وراثت و چند ریختی را بیان می کند. زبان پایه و رکن اصلی یادگیری زبان های برنامه نویسی ++C است و در رباتیک، سخت افزارها، هک، امنیت سیستم عامل ها، ویروس یابی، شبکه های کامپیوتری، تجهیزات مدرن، هوش مصنوعی، صنعت خودروسازی، معماری، کنسول بازی و … برای دانش آموزان، دانشجویان و مهندسان رشته های مختلف کاربرد دارد.

کلاس آموزش برنامه نویسی ++C تمامی مباحثی که شما برای شروع برنامه نویسی با زبان ++C نیاز دارید را پوشش می دهد.

در آموزش زبان ++C شما با مفاهیم و دستورات مختلف زبان C آشنا می شوید. تمرین ها و پروژه های مختلفی را انجام می دهید و پس از اتمام دوره می توانید در زمینه ای که مد نظرتان است شروع به فعالیت کنید. با یادگیری زبان ++C آمادگی لازم برای شروع برنامه نویسی به زبان های دیگر را به دست می آورید.

دوره آموزش ++C به حدی روان و ساده آموزش داده می شود که حتی نوجوانانی که قصد یادگیری ++C را داشته باشند به راحتی می توانند با شرکت در این دوره این زبان را فرا گیرند و وارد دنیای جذاب برنامه نویسی شوند.

این زبان سطح بالا و شی گرا با حفظ خصوصیات زبان برنامه نویسی C به عنوان قوی ترین زبان برنامه نویسی سیستم امکانات قدرتمندی را برای طراحی و توسعه برنامه ها در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد.

تفاوت زبان برنامه نویسی C با ++C

به طور کلی زبان برنامه نویسی C ساخت یافته یا Structured است. اما ++C زبان برنامه نویسی شی گرایی یا OOP می باشد. از لحاظ دستوری فرق زیادی با هم ندارند. تفاوت عمده این است که زبان ++C از شی گرایی پشتیبانی می کند ولی زبان C این قابلیت را ندارد. امروزه دیگر بدون شی گرایی اصلا نمی توان برنامه های بزرگ نوشت. اکثر زبان برنامه نویسی رایج و قوی دنیا شی گرا هستند.

تفاوت زبان سی شارپ #C با ++C

زبان #C یک زبان برنامه نویسی سطح بالاست و می توان با آن برنامه های تحت دات نت NET. نوشت. اما با زبان ++C هم برنامه های تحت دات NET و هم برنامه های native می توان نوشت.

برای کارهای سطح پایین مثل نوشتن درایور دستگاه های Device Driver و سنگین مثل بازی های سه بعدی ++C انتخاب اول و اخر محسوب می شود.

زبان برنامه نویسی سی شارپ دات نت C#.NET خیلی راحت تر، تمیزتر و خوش ساخت تر از ++C طراحی شده و از نظر شی گرایی هم پشتیبانی بهتری نسبت به ++C دارد.

زبان #C کاملا شی گرا است و اصلا نمی توانید برنامه غیر شی گرا در آن بنویسید. در صورتی که با ++C می توانید هم به صورت شی گرا و هم غیر شی گرا برنامه بنویسید.

دوره های آموزشی مرتبط 

-آموزش طراحی وب سایت

-آموزش برنامه نویسی پایتون

-آموزش برنامه نویسی اندروید

-آموزش برنامه نویسی جاوا

-آموزش برنامه نویسی فورترن Fortran

سرفصل های کلی دوره 

-نصب و راه اندازی کامپایلر ++C در سیستم عامل

-آشنایی با اصول طراحی اولیه یک پروژه برنامه نویسی

-آموزش اصطلاحات متداول زبان برنامه نویسی ++C

-آشنایی با متغیرها، انواع داده ها، انواع عملگر

-دستورات توابع پرکاربرد

-آموزش ساختارهای تصمیم (IF , SWITCH) و شرط ها

-آموزش حلقه ها و ساختارهای تکرار (While , For do while) و کاربرد آن

-آشنایی با توابع کار با رشته ها

-طراحی شی گرا OOP

-استفاده از قالب ها

-مفاهیم و کاربردهای تابع در ++C

-آشنایی با استانداردها در کتابخانه توابع آماده DLL

-اجرای مثال های مختلف در ++C

-آشنایی با انواع آرایه ها و رشته های عددی و متنی

-آشنایی با انواع اشاره گرها

نحوه تشکیل کلاس ها 

کلاس های آموزشی زبان برنامه نویسی c++ (سی پلاس پلاس) در مجتمع فنی راهبرد به صورت خصوصی تشکیل میشود. از این رو امکان برگزاری آن به هردو صورت آنلاین و حضوری را دارد. همچنین به دلیل خصوصی بودن کلاس ها ، زمان تشکیل کلاس را خود دانشجو تنظیم میکند.

مدت دوره و هزینه کلاس ها 

طول دوره آموزشی زبان برنامه نویسی c++ (سی پلاس پلاس) 40 ساعت میباشد و هزینه هر ساعت آن 180 هزارتومان است.
لازم به ذکر است که درصورتی که همراه خود با دانشجوی دیگری در کلاس شرکت کنید ، به ازای هر نفر ساعتی 20 هزارتومان از هزینه کم میشود.
 

مشاوره 

 
درصورت نیاز به مشاوره و داشتن سوال بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
021-44458820
021-44468820
و یا به واتساپ شماره زیر پیام بدهید.
09024338820

فرم ورود به راهبرد

بازکردن چت
1
پشتیبانی
سلام
درصورت نیاز به پشتیبانی یا مشاوره پیام دهید.